Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

TAŞ DEVRİ Şömine ve Doğal Taş olarak sahip olduğumuz kalite ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile uzun yıllardır paylaşmaktayız.

  • Orta Mh. Latife Hanım Sk. No:4/B Pendik/İstanbul
  • tuzla@tasdevrisomine.com
  • 05325103385
  • (0216) 379 29 79
Hakkımızda

Hakkımızda

Taş Devri Şömine & Doğal Taş olarak, yaşam alanlarınızın atmosferine sıcaklık ve estetik katma misyonunu üstleniyoruz. Şöminelerimiz, seçtiğimiz modeller ve malzemelerle sadece ısınma değil, aynı zamanda toplanma ve paylaşma alanları sunarak mekânın dekorasyonuna yön veriyor. Üretim atölyemizde dökümhane, demirhane ve boyahane ile 4 temel çeşit hazne üretiyoruz. Bu haznelerimizi doğal taş ve kültür taşıyla zenginleştirerek, İstanbul'da en geniş ürün yelpazesini sunan tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Minimal tasarım ve çevre dostu önceliklerimizle, şömine tasarımlarımız en son trendlere uygun bir estetik sunuyor.

Haznelerimizdeki U, L, düz ve çift yönlü seçeneklerle müşterilerimize geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz. İç mimarlarımız, sizlere en uygun hazne seçeneklerini önererek anahtar teslim tasarım sürecini başarıyla yönetiyorlar. Deneyimli ekibimizle müşterilerimize özel nitelikli çözümler sunuyoruz.

Teknik çizimlerden başlayarak üretimde mühendislik hesaplarıyla kaliteli hazneler üretiyoruz. Şömine ve haznelerimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ve estetik beklentilerini karşılamak için özveriyle çalışıyoruz.