Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

TAŞ DEVRİ Şömine ve Doğal Taş olarak sahip olduğumuz kalite ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile uzun yıllardır paylaşmaktayız.

  • Orta Mh. Latife Hanım Sk. No:4/B Pendik/İstanbul
  • tuzla@tasdevrisomine.com
  • 05367714670
  • (0216) 379 29 79
İstanbul'un En Büyük Şömine&Doğal Taş Showroomu

İstanbul'un En Büyük Şömine&Doğal Taş Showroomu

Sektörün Öncü Firması Tuzlalı İş Adamı Sezgin Toruk’un Sahibi Olduğu Taş Devri İstanbul’un En Büyük Şömine&Doğal Taş Showroom’u AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Serhan Kural’ın Katılımıyla Showroom’unun Kapılarını Açtı.

Çok Sayıda Şömine ve Doğal Taş Çeşit Tasarımının Yer Aldığı Showroom’da Şömine ve Doğal Taş Mimari Örneklerle Beğeniye Sunuluyor. Şömineden Terasa, Bahçeden, Kamelyadan ve Oyun Parkına Kadar Bir Çok Mekânın Canlandırıldığı Mağazada Son ve Yeni Model Serileriyle Birbirinden Farklı Kombinasyonlar ve Uygulamalar Yapılabileceği Gözler Önüne Seriliyor.

İstanbul’un En Büyük Showroom’da Her Zevke ve Her Bütçeye Uygun Yepyeni Kreasyonlarının Yanı Sıra Ödüllü Serilerine de Yer Veriliyor. Geniş Ön Cephesi ve Modern Mimarisiyle Dikkat Çeken Mağaza İstanbulluların Keyifli Bir Alışveriş Deneyimi Vaat Ediyor.

Her Konuda Ayrıntılı Bilgi Alabildiğiniz Taş Devri, İstanbul’un En Büyük Şömine&Doğal Taş Showroomuyla da Adından Yıllarca Söz Ettirmeye Devam Ederek ve Yepyeni Tasarımlarıyla Sizleri Bekliyor.

10 Adımda Kısa Kısa Mimarlık Tarihi
18 Şubat 2020, 14:04